Rok 2021:

Jesteśmy z Wami już ponad dwa lata i trzeba przyznać, że trochę się u nas zmieniło :) Ubranco to przede wszystkim sukienki w kwiatowy print co zapewne zauważyłyście w wielu kolekcjach. Przez ostatnie pół roku postawiliśmy głównie na producentów z Francji oraz Włoch, którzy szyją w Chinach oraz we Włoszech. W dalszym ciągu stawiamy na produkty uszyte z dużą starannością oraz dbałością o detale. Materiały, z których uszyte są nasze sukienki to głównie wiskoza, bawełna oraz poliester. W naszym sklepie znajdziesz modele basic'owe, ale już nie w takiej ilości jak za naszych początków. Obecnie stawiamy na kolor, ciekawy print oraz fason, w którym będziesz świetnie wyglądała i dobrze się czuła! A cała reszta naszej historii poniżej :)

Początki rok 2019:

UBRANCO to sklep internetowy z odzieżą dla kobiet pewnych siebie, chcących podkreślić swoje piękno oraz osobowość. Oferowane produkty wybierane są starannie w oparciu o aktualne trendy modowe. Zwracamy uwagę na każdy szczegół, tak aby dokonywane zakupy w naszym sklepie cieszyły i dawały dużo satysfakcji. Po co tracić czas w galerii handlowej skoro można wejść na Ubranco.pl.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pracy w branży modowej, postanowiłam spełnić marzenie o własnym butiku. Po 9 latach pracy w korporacji odważyłam się zrealizować swój plan. UBRANCO tworzę wraz z najbliższą mi osobą, która nie tylko dokłada wszelkich starań abyście były zadowolone, ale również wnosi męski punkt widzenia.

Nasze ubranka produkowane są głównie w Polsce, we Włoszech i Francji. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość sprzedawanych przez nas rzeczy była na najwyższym poziomie. Najważniejsze dla nas jest Twoje zadowolenie i radość z zakupów. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Styl UBRANCO to połączenie basic’u z aktualnymi trendami modowymi. Lubimy tkaniny, które w składzie mają włókna pochodzenia naturalnego. Dążymy do tego, aby nasze kolekcje były dynamicznie zmieniane. Z przyjemnością tworzymy kompletne stylizacje, dzięki którym możesz się zainspirować.

Mamy nadzieję, że znajdziesz idealne UBRANCO dla siebie!

Ola i Czarek  

  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już u nas konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło